Fotografia ślubna

Sesja przebiegła w bardzo naturalnej atmosferze. Fotograf dawał nam cenne wskazówki. 

Mówią, że małżeństwo jest sprzeczne z ludzką naturą. W tym szaleństwie musi być metoda, skoro uszczęśliwia tyle osób. Może o to chodzi - by obiecując kochać do końca życia, wyjść poza siebie i pokonać ludzkie ograniczenia? Może. Na pewno dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych w życiu. Choć tak wyjątkowy, trwa tyle, co każdy inny. Warto zapisać go na naprawdę dobrych zdjęciach, by potem wracać do nich na stare wspólne lata. 

Sesja przebiegła w bardzo naturalnej atmosferze. Fotograf dawał nam cenne wskazówki. 

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to rodzaj fotoreportażu, tworzonego dla utrwalenia przebiegu i atmosfery dnia ślubu. Dobry fotograf wykaże się nie tylko wprawną obsługą najlepszego sprzętu fotograficznego, ale również wyczuciem chwili, umiejętnością wyłapywania emocji, interakcji, detali. Liczy się refleks, otwartość na ludzi, poczucie estetyki i dyskrecja.

Zastosowanie

Na ślub czeka się bardzo długo, niektórzy powiedzą, że wręcz całe życie. Kiedy mamy za sobą poszukiwanie odpowiedniej osoby, emocje zaręczyn i stres przygotowań, okazuje się, że sama urodzystość mija bardzo szybko. Zdjęcia pozwalają się nam nią cieszyć dłużej, zwłaszcza te wywołane - w postaci albumów i fotoksiążek.


Zdjęcia podobają się nam i naszym znajomym. To piękna pamiątka. 

Jak fotografujemy

Jesteśmy niewidocznym uczestnikiem ślubu i przyjęcia. Co prawda nie przyniesiemy prezentu, ale otrzymasz od nas coś szczególnego. Dokumentujemy przebieg wydarzenia, podążamy za ustalonymi wcześniej z wskazówkami (np. na kogo lub na co szczególnie  zwrócić uwagę), mamy oczy szeroko otwarte na to, co dzieje się spontanicznie. Chcemy, by każde zdjęcie było niczym kadr filmu - ciekawe, estetyczne, o czymś. Przed weselem określamy ramowo zakres naszej pracy, ale nigdy nie przerywamy fotografowania w momencie, kiedy dzieje się coś ciekawego. Jeśli jest coś, co naszym zdaniem warto umieścić na zdjęciach, jesteśmy tam i my.

Na co zwracamy uwagę

Zdjęcia technicznie dobre to standard, ale naciśnięcie na spust migawki w najbardziej korzystnym dla osoby fotografowanej momencie nie dla wszystkich fotografów jest proste. Zwłaszcza podczas zabawy weselnej - w trakcie tańca czy posiłków. My robimy i wybieramy ujęcia, na których ludzie wyglądają dobrze. Zdjęcia z otwartą buzią czy z zamkniętymi oczami nie sprawią nikomu przyjemności. Naszym celem jest, by fotografowana osoba podobała się sobie i oglądając zdjęcia z uśmiechem na twarzy wspominała ślubną uroczystość. 


Magia tego dnia zapisała się na zdjęciach na zawsze. Wciąż mam ochotę je oglądać. 

Efekt

Robimy bardzo dużo zdjęć, by potem mieć możliwość wybrania ujęć najlepszych. Nie ograniczamy się liczbowo, ale też nie zarzucamydziesiątkami ujęć tego samego momentu ślubu czy wesela. Preferujemy złoty środek, jak we wszystkim. Gotowe zdjęcia, po profesjonalnej obróbce, przekazujemy nagrane na pen drive w pełnej rozdzielczości, w formacie JPG. Umożliwia to dowolną formę ich prezentacji. Wraz ze zdjęciami nabywane zostają prawa autorskie do ich wykorzystania. 

Dodatkowo

Zasadniczo fotografujemy od przygotowań do oczepin, ale zawsze chętnie  spotkamy się na dodatkowych sesjach, np. sesji narzeczeńskiej. Jesteśmy otwarci na różne, śmiałe koncepcje fotograficzne, ale też chętnie sami dzielimy się swoimi pomysłami. Na życzenie przygotowujemy fotoalbumy i fotoksiążki, zgodne z oczekiwaniami Młodej Pary. 

Cena

Jesteśmy konkurencyjni wobec innych fotografów ślubnych, ale też cenimy naszą pracę. Koszt fotoreportażu zależy od jego zakresu - czy mówimy o pełnym weselu wraz sesją plenerową później czy ślubie cywilnym i przyjęciu. Jesteśmy tam, gdzie zaprasza nas Para Młoda, ale w przypadku zdjęć powyżej 50 km od Poznania, do ceny doliczane są koszty logistyczne - dojazd, transport sprzętu, czy zakwaterowanie.


Umów się na sesję