Fotoimprezy

Różne dziewczyny, różne charaktery, a wszystkie bawiłyśmy się świetnie. To widać na zdjęciach!

Zorganizowanie przyjęcia zawsze jest wyzwaniem, zorganizowanie go dla kogoś ustawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Dograć wszystkie szczegóły, zadbać o dekoracje i atrakcje, zaprosić ludzi - a ze wszystkim trafić w upodobania świętującego. Najlepiej jeszcze, by miejsce zapewniało dobre warunki na rozkręcenie imprezy i było na tyle blisko centrum miasta, by potem kontynuować ją gdzieś indziej. A gdyby tak wystartować w studio przy Placu Wolności?

Różne dziewczyny, różne charaktery, a wszystkie bawiłyśmy się świetnie. To widać na zdjęciach!

Fotoimprezy

Fotoimprezy zamknięte to szczególna specjalność naszego Zakładu. W ramach wieczoru panieńskiego, urodzin lub innej okazji, nasze studio zamienia się w sprzyjającą zabawie przestrzeń. Zapewniamy fotodokumentację wieczoru, udostępniamy salę do dekoracji, pomagamy w wymyśleniu motywu przewodniego i zrealizowaniu go w najdrobniejszych szczegółach.

Zastosowanie

Idealną okazją na zorganizowanie fotoimprezy jest wieczór panieński. Niespodziewająca się niczego Panna zostaje podstępem sprowadzona do naszego studia, gdzie witają ją koleżanki, a także wizażystka, która zrobi ją na bóstwo. Na dziewczyny czeka słodki poczęstunek i toast. Przebieg spotkania rejestruje fotograf - pstrykając zdjęcia pozowane i zupełnie spontaniczne. W pewnym momencie impreza przenosi się dalej - np. do klubu - czemu również może towarzyszyć fotograf. Fotoimpreza to także niebanalna propozycja świętowania urodzin, oczekiwania na narodziny dziecka (tzw. baby shower) czy zaręczyn.


Jako przyszła Panna Młoda czułam się wyjątkowo. To był wieczór panieński z klasą. 

Wizaż

Polecamy skorzystanie z wizażu fotograficznego, aby wieczór miał jeszcze bardziej odświętny charakter, Fotoimpreza to jedna z niewielu okazji, kiedy można naprawdę zrobić się na bóstwo i zaszaleć z bardziej kobiecą stylizacją. Specjalny wieczorowy makijaż fotograficzny uwzględnia efekt, jaki ma być otrzymany na zdjęciach i w jakich warunkach (oświetleniowych, atmosferycznych itd.) będzie wykorzystywany. Zamaskuje to, co powinien zamaskować. Wymodeluje to, co powinien wymodelować. Podkreśli, to, co powinien podkreśić. Osoba fotografowana będzie wyglądać na wypoczętą i jeszcze bardziej atrakcyjną, niż na codzień. Przygotowanie wizażu dla pań trwa około 45 minut lub około 1 godziny w przypadku makijażu i fryzury.

Jak fotografujemy

Wy się bawicie, my robimy zdjęcia. Dyskretnie i bez reżyserowania, narzucania czegokolwiek. Wcześniej ustalamy przebieg spotkania z organizatorem - gdzie zaczyna się impreza, czy i gdzie planowane są zdjęcia plenerowe, o której startujemy i kończymy. Na etapie zabawy w studio, zachęcamy do zdjęć “ustawianych”, w różnych konfiguracjach. To świetna pamiątka z tego wyjątkowego wieczoru. Więcej osób w kadrze i atmosfera rozprężenia sprzyjają ujęciom nieudanym - ktoś zamknie oczy, ktoś skrzywi buzię itd. Dlatego robimy bardzo dużo zdjęć, a potem wybieramy i przekazujemy Wam najlepsze, czyli takie, gdzie wszyscy wyglądają dobrze.


Studio jest na tyle duże, by pomieścić kilkanaście osób i na tyle przytulne, by panowała w nim domowa atmosfera. To wszystko tylko 5 minut pieszo od Starego Rynku. 

Efekt

Udane zdjęcia, po profesjonalnej obróbce, przekazujemy drogą elektroniczną w pełnej rozdzielczości, w formacie JPG. Wraz ze zdjęciami nabywane zostają prawa autorskie do ich wykorzystania.

Dodatkowo

Chętnie pomożemy w tworzeniu koncepcji wieczoru, tak by wszystko było spójne i wyglądało pięknie. Króliczki i diabelskie różki nikogo już nie zaskakują, my staramy się być bardziej kreatywni. Na życzenie zapewniamy słodki muffinkowy poczęstunek od Doliny Muffinków, wpisujący się smakowo i estetycznie w Wasz pomysł na imprezę.

Cena

Każda fotoimpreza wyceniana jest indywidualnie, ze względu na zakres działania, liczbę gości i czas trwania. Koszt wizażu dla Pań wynosi 80 złotych netto lub 100 złotych w przypadku zamówienia makijażu wraz z uczesaniem.


Zapytaj o organizację fotoimprezy